Osiagnięcia

        

Przed nami sezon halowy, co oznacza że zakończył się okres strzelania na otwartym powietrzu. Za nami zawody jesienne w których braliśmy udział i odnosiliśmy sukcesy. 7 października w Kielcach rozegrano Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Młodzików i Dzieci pn. Złoty Liść Jesieni 2023. Udział wzięli m. in uczniowie klas sportowych trenujących łucznictwo. Na podium stanęły dziewczęta z 5s w kategorii dzieci:

1. Częścik Jagoda (Orkan W-wa)

2. Rokita Małgorzata (Orkan W-wa)

3. Perahud Nikol (Orkan W-wa)

Więcej zdjęć na stronie:

 

https://www.lucznictwomazowsze.pl/index.php/nowosci/zloty-lisc-jesieni

W niskiej temperaturze i w opadach deszczu rozegrano 22 października tegoroczną edycję zawodów terenowych dla najmłodszych łuczniczek i łuczników. Na terenie OSiR Mokotów nad Jeziorkiem Czerniakowskim rywalizowano w kategoriach wiekowych dziecko, młodzik oraz junior młodszy.

Wywalczyliśmy następujące miejsca:

Łuki barebow Dzieci OPEN – uczniowie klasy 4s

1 TWARDO Jakub ORKWAR

2 SOBOLEWSKA Helena

3 KRASUSKI Karol

4 ROSINK Kornelius

5 GOŁACZYŃSKI Iwan

 

Łuki olimpijskie Dzieci dziewczynki - uczennice klasy 5s

1 ROKITA Małgosia

2 PERAHUD Nikol

3 BIEŃ Pola

 

Łuki olimpijskie Młodziczki - uczennice klasy 8s, 7ł oraz absolwentki

 

1 MISKA Barbara

2 PERTKIEWICZ Hanna

3 MENKIEWICZ Antonina

4 ROSINK Antonia

5 MUSIAŁOWSKA Karolina

Łuki olimpijskie Młodzicy

4 GALAS Filip

5 ORNAT Kacper

6 TYMANOWSKI Kajetan

28 października na obiekcie KS Drukarz Warszawa rozegrano ostatnie w tym roku zawody na torach otwartych: Zakończenie Sezonu 2023.

Wyniki dostępne są w serwisie ianseo.net: https://www.ianseo.net/Details.php?toId=15752