Nasza szkoła

        

 

Dnia 22 marca organizujemy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. W związku z tym chcemy zorganizować konkursy :
INDYWIDUALNY: najfajniejsze przebranie z motywem WIOSNY, czyli na kolorowo z elementami, które kojarzą się z wiosną, np. kwiaty, zieleń, przebrania w zwierzęta, rośliny itp. Mile widziana kreatywność i pomysłowość, a także samodzielność w wykonaniu stroju - to będzie wysoko oceniane.
GRUPOWY: nagrody otrzymają trzy klasy, które zrobią najlepsze całościowe wrażenie dotyczące wiosennych strojów - czyli np. większość osób się przebierze z klasy.

W konkursach przewidziane są nagrody. Konkursy odbędą się na specjalnie zorganizowanych apelach w piątek 22 marca. Termin apelów zostanie podany wkrótce. Podczas apeli każda klasa może wybrać swoich maksymalnie trzech reprezentantów do indywidualnej prezentacji stroju. Jury będzie oceniać:
- wygląd, estetykę i samodzielność wykonania stroju - stroje kupne, gotowce będą oceniane niżej
- kreatywność, pomysłowość stroju i jak i czy nawiązuje do wiosny
- zaprezentowanie siebie - możliwa jest krótka prezentacja każdego z przedstawicieli klasy lub wspólna prezentacja całej wytypowanej trójki, nie dłuższa jednak niż JEDNA MINUTA.
Osoby, które będą miały stroje z elementami wiosennymi lub będą przebrane dostaną 5 punktów do zachowania oraz zwolnione są z odpytywania z trzech ostatnich lekcji i niezapowiedzianych klasówek.
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO PRZEBRANIA SIĘ i UDZIAŁU W KONKURSIE