Nasza szkoła

        

Dnia 15 oraz 20.02.24. w Szkole Podstawowej nr 267, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców w kategorii Dzieci.  Zmagania żoliborskich szkół  rozpoczęły się od turnieju dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły siatkarki z SP 92, SP 267, SP 68 oraz SP 396. Nasza drużyna dziewcząt złożona z trzech zawodniczek z klasy 7s oraz  siatkarek z 6s, rozegrała cztery spotkania. Wszystkie mecze dziewczęta rozstrzygnęły na swoją korzyść, wygrywając dużą przewagą punktową i zapewniając sobie tytuł Mistrzyń Dzielnicy Żoliborz. Zespół grał w składzie: Lena Treichel - kapitan zespołu, Maria Halagiera, Łucja Szubart, Katarzyna Gackowska, Lena Dombi, Aleksandra Jeż, Konstancja Jordan-Drowanowska, Gabriela Smoleńska, Pola Ziembicka, Natalia Górecka, Stella Rodziewicz oraz Amelia Cieślik, Nina Brodowska i Natalia Trzaskowska.

Zespół chłopców również bardzo udanie zaprezentował się w siatkarskim turnieju. Do rozgrywek przystąpiły szkoły: SP 92, SP 267, SP 68, SP 396 oraz SP 392. Nasi reprezentanci z klasy 6s, wspomagani dwoma kolegami z klasy 7s pewnie wygrali wszystkie swoje spotkania w stosunku 2:0. Chłopcy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne i ładną grę.Zespół chłopców grał w składzie:  Borys Wiercioch – kapitan, Ksawery Fus-Grzymkowski, Tymon Toczyski, Adam Dąbrowski, Stanisław Umiastowski, Antoni Piekarz, Piotr Sierant-Hatala, Franciszek Brzostek, Jakub Nakielski oraz Konstanty Kasprzycki, Tymon Sadłek i Gustaw Baron.