Nasza szkoła

        

4 marca w naszej szkole gościła utalentowana autorka książek dla dzieci pani Anna Śliwińska. Na początku dzieci z oddziału przedszkolnego wysłuchały fragmentu książki o małym ptaszku, który rozprawił się z kłamstwami. Następnie dzieci odgadywały nazwy skarbów lasu, znalezionych przez autorkę. Później zajęcia odbyły się dla klasy 1a i 1b. Tym razem dzieci rozpakowały plecak podróżnika, słuchały fragmentu książki o przyjaźni kamiennego olbrzyma i samotnej dziewczynki.

Na koniec pani Anna „zabrała” obie grupy w podróż samolotem do Islandii, gdzie opowiadała o swojej podróży, pięknej przyrodzie i skarbach natury. Mamy nadzieję, że to nie było ostatnie nasze spotkanie. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć. Spotkanie zorganizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Organizator spotkania –Katarzyna Jarzyńska