Nasza szkoła

        

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 5P Stanisław Walinowicz został laureatem XXII Wojewódzkiego konkursu plastycznego Bohaterowie naszych bajek 2024 pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza dzielnicy Mokotów. Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów nastąpiło 9 maja 2024 r. w Służewskim Domu Kultury. Stanisław stworzył piękną pracę pt. "Ryby sobie łowię – Paweł i Gaweł". Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Z naszej szkoły prace konkursowe zgłosiły trzy osoby - Antonia Rosink, Kornelius Rosink i Stanisław Walinowicz. Pracę zostały przekazane przez Panią Katarzynę Jarzyńską do organizatorów tj. Ognisko Pracy Pozaszkolnej 175. Lista laureatów oraz więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronie www.ognisko175.edu.pl