Nasza szkoła

W piątek 11 grudnia grupa uczennic oraz uczniów reprezentowała  naszą szkołę w turnieju tenisa stołowego na poziomie dzielnicowym. Zawody odbył się w Szkole Podstawowej nr 92. W grupie młodszej dziewcząt w grach wzięły udział: Michalina Liberska, Basia Grodny (klasy 7p) oraz Matylda Koślacz (7s2). Po wyrównanych pojedynkach z rówieśniczkami z SP92, dziewczyny zajęły II miejsce. W grupie młodszej chłopców reprezentacja składała się z: Michała Machyni, Olafa Mitroty oraz Kajetana Szydłowskiego - wszyscy z klasy 7s1. Nasi młodzi adepci tenisa stołowego nie dali szans konkurentom i zajęli I miejsce! Będą reprezentować SP65 na kolejnym -  warszawskim etapie zawodów. Grupa starsza dziewcząt  to skład dwuosobowy: Natalia Czapka oraz Zosia Warszawska - Zawisza. Dziewczyny zajęły III miejsce w swojej grupie wiekowej. W grupie starszej chłopców szkołę reprezentowali uczniowie: Bartosz Kucharzewski (klasa 8s) oraz Adam Kulicki i Maciej Kochański (klasa 8c).

Gry w tej grupie wiekowej stały naprawdę na wysokim poziomie. Widać było niesamowite ogranie wszystkich występujących zawodników. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce. W klasyfikacji generalnej, biorącej pod uwagę wyniki zarówno dziewcząt jak i chłopców w obydwu kategoriach wiekowych, nasza szkoła zajęła II miejsce.

Dziękujemy uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a zwycięzcom życzymy sukcesu na kolejnym etapie turnieju.