Szkoła oferuje  roczne przygotowanie przedszkolne w dwóch grupach oraz naukę w trzech klasach pierwszych ogólnodostępnych. Istnieje możliwość utworzenia dodatkowej klasy pierwszej ze zwiększoną ilością godzin wychowania fizycznego (pływanie) dla dzieci z obwodu szkoły. Oddziały przedszkolne umieszczone są  w budynku głównym.  Klasy 1-3 uczą się w oddzielnym budynku oddanym do użytku w 2020 r.  Wszystkie pomieszczenia dostosowane są do wieku dzieci. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny. Klasy młodsze korzystają z oddzielnej pracowni komputerowej, sali gimnastycznej, sali świetlicowej oraz stołówki.

Spotkanie informacyjne odbędzie się online na platformie ZOOM. Rozpoczęcie spotkania 10 marca 2021 godzina 18.00.

Link do spotkania TUTAJ