W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego 13 czerwca 2017 odbyło się uroczyste zakończenie żoliborskich rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017. Dokonano nagrodzenia najlepszych sportowców z żoliborskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród przybyłych gości znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły i byli to trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego: Aleksandra Duk, Magdalena Brzezińska i Norbert Kwiatkowski.

Jako najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej nr 65 w Warszawie wybrano Aleksandrę Wielogórską z klasy 6s, która reprezentowała szkołę zajmując pierwsze miejscasztafetowych biegach przełajowych w:

- Mistrzostwach Dzielnicy Żoliborz,

- Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży,

- Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Ponadto wywalczyła w drużynie szkolnej pierwsze miejsca w :

- mini piłce ręcznej,

- mini piłce koszykowej,

- mini piłce siatkowej,

- mini piłce nożnej.

W Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży:

- mini piłka ręczna 4 miejsce,

- mini piłka koszykowa 4 miejsce,

- mini piłka siatkowa 5 miejsce,

- mini piłka nożna 4 miejsce.

Nagrodę za 1 miejsce wśród szkół podstawowych odebrała dyrektor SP 65 pani Ewa Kozłowska. W jubileuszowej 50 edycji nasza szkoła wywalczyła 223 pkt. wyprzedzając pozostałe żoliborskie szkoły podstawowe: SP 92 – 2 miejsce 98 pkt., SP – 267 3 miejsce 66 pkt. Rywalizacja odbywała się w 27 konkurencjach sportów letnich, halowych, zimowych oraz umysłowych zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Najlepszym uczniom i szkołom zostały wręczone pamiątkowe statuetki oraz nagrody finansowe. Uroczystość uświetniły artystyczne występy uczniów szkół żoliborskich.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym 2017/18 równieżbędziemy mogli odebrać nagrody za pierwsze miejsca.