Osiagnięcia

Za nami kolejne zawody z cyklu Pierwszy Krok Pływacki dla rocznika 2010 - IV runda – FINAŁ. Zawody odbyły się 27 listopada 2019 r na pływalni OSiR Targówek. Z Naszej Szkoły wystartowało 14 uczniów z klasy 4 p. Najlepiej popłynęli:

Zofia Jangas:

4 miejsce – 50 m stylem dowolnym

5 miejsce – 50 m stylem klasycznym

Stanisław Kaczmarek:

7 miejsce – 50 m stylem klasycznym

Hanna Kopyś:

8 miejsce – 50 m stylem klasycznym

Serdecznie gratulujemy!!!

Uczniowie z klas 4 p i 5 p z rocznika 2009 również wspaniale zaprezentowali się w finałowej rundzie Grand Prix Mazowsza. Zawody odbyły się 20 listopada 2019 r na pływalni OSiR Żoliborz. Wiele rekordów życiowych zaowocowało wysokimi lokatami. Wyśmienitą formę pokazała uczennica klasy 5 p Elżbieta Milancej, która zdeklasowała rywalki w dwóch swoich koronnych konkurencjach: 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem klasycznym. Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.