Osiagnięcia

Kamila Napłoszek absolwentka naszej szkoły, zajęła w tym roku 7 miejsce indywidualnie na Mistrzostwach Świata Juniorów, oraz 5 miejsce w drużynie. Kamila potwierdziła swoją wysoką formę, którą utrzymała od Mistrzostw Polski Juniorów gdzie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Seniorów, jednak tytuł Mistrzyni wywalczyła po raz pierwszy. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na imprezach typu Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Puchary Świata i Europy. Z dużym sentymentem wspomina swój pierwszy Puchar Europy w Austrii (2015) kiedy to jako szesnastolatka wygrała zdobywając złoty medal. W 2016 roku podczas „Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Warszawy” wygrała w kategorii „Nadzieja Olimpijska”. Od wielu lat jest zawodniczką kadry narodowej seniorek. Kamila posiada również wiele Rekordów Polski. Jest nim między innymi rekord w kategorii olimpijskiej 2x70m. – 660pkt.