Osiagnięcia

REPREZENTACJA W 4-BOJU PIĄTA W WARSZAWIE

Przypomnijmy, iż 19.05.19. nasza szkolna reprezentacja chłopców w czwórboju lekkoatletycznym pewnie zdobyła tytuł mistrzowski naszej dzielnicy. Niestety okres wycieczek szkolnych i zawodów pływackich wymusił przegrupowanie sił i zmianę mistrzowskiego składu w starcie na arenie warszawskiej dnia 22 maja 2019. Reprezentując dzielnicę Żoliborz w rywalizacji LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży chłopcy kontynuowali lekkoatletyczne zmagania na stadionie OSIR POLONEZ przy ul. Łabiszyńskiej. Sukces jest ogromny, gdyż w rywalizacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży startują szkoły sportowe z klasami o profilu lekkoatletycznym, które dopełniają trening systematycznymi zajęciami klubowymi. Mimo brzydkiej, deszczowej pogody chłopcy wspaniale poradzili sobie z przeciwnikami, jak i niedogodnościami (drobnymi kontuzjami). Oto skład piątej drużyny w Warszawie:

Kajetan Gotkowski - klasa 6s - kapitan, najwyższy wynik 227 pkt.

Piotr Gramburg - klasa 7s (196 pkt.)

Jan Czerwiński – klasa 6s (189 pkt.)

Jan Rymarczuk – klasa 6s (169 pkt.)

Antek Wypych – klasa 6s (148 pkt.)

Artur Górnicki – klasa 6s (138 pkt.)