Obiady w szkole

Szanowni Rodzice !

WAŻNE !!!! Potwierdzenie przelewu TRZEBA dostarczać

OPŁATY na obiady proszę płacić przelewem

Opłata za PAŻDZIERNIK 2020 r. dokonujemy do 25 września

na konto:

Szkoła Podstawowa nr 65 –Warszawa , ul. Mścisławska 1

kwota : 110,00 zł. – 22 dni x 5,00 zł.

OGÓLNE ZASADY PŁATNOŚCI ZA OBIADY:

W roku szkolnym 2020/21 obiady będą wydawane na stołówce w małych grupach. Dzieci przy stolikach siedzą w swojej grupie klasowej z zachowaniem wymaganej odległości. Staramy się by nie było kolejki po obiad do okienka. Czas przeznaczony dla dziecka na obiad to 15 minut. Maksymalnie na całej stołówce nie przebywa jednocześnie więcej niż 50 osób.

Opłaty za obiady płacimy przelewem na miesiąc z góry, przed końcem aktualnego miesiąca (z wyjątkiem stycznia i września, płatność z początkiem miesiąca).
Informacja z kwotą należną za dany miesiąc pojawia się na tydzień przed terminem płatności na stronie internetowej szkoły (zakładka obiady) oraz dodatkowo na drzwiach głównych szkoły. Menu jest aktualizowane co tydzień. Po wcześniejszych ustaleniach z p. intendentką dziecko może dostawać ciepłe posiłki wegetariańskie.

Telefon: 22 833 58 36 wew.108

Zgłoszenie po godz. 9.00 zaliczone będzie od następnego dnia.
Rozliczenie nadpłaty następuje przy płatności na następny miesiąc.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań zapraszamy do kontaktu pod w/w numerem telefonu bądź na e-mail.