W dniach 19-23 marca br. uczniowie klasy 6p podjęli wyzwanie włączenia się do przedświątecznej akcji WIELKANOC 2018 zorganizowanej przez Grupę Charytatywni Freta działającą przy kościele św.Jacka oo.Dominikanów w Warszawie. Ze zgromadzonych produktów nasi uczniowie przygotowali paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin z Warszawy i okolic. W paczkach znalazły się niezbędne produkty żywnościowe, środki czystości, pokarm dla najmłodszych dzieci i środki higieny dla nich. Nasza placówka zebrała najwięcej darów ze wszystkich szkół, które włączyły się w tę akcję. Serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy wzięli udział w akcji. Szczególne wsparcie Rodziców naszych uczniów pomogło zaszczepić ducha dobroczynności wśród naszych dzieci.