21 marca odbył się w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Zorganizowano konkurs na najbardziej kolorowe, szalone, wiosenne przebranie. Uczniowie zaprezentowali swoje stroje na specjalnym apelu. Zacne jury złożone z nauczyciela oraz uczniów oceniało estetykę, pomysłowość oraz kreatywność stroju, a także jego prezentację „na wybiegu”. Rozdanie nagród dla osób z najwyższą liczbą punktów już wkrótce. Ponadto w godzinach popołudniowych, uczennica klasy 8c - Nina Miler przeprowadziła dla chętnych uczniów warsztaty z pielęgnowania i sadzenia oaz przesadzania roślin doniczkowych. To pierwsze tego typu zajęcia. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości ponownie zorganizujemy podobne warsztaty. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia - uczniom oraz nauczycielom.

Samorząd Szkolny.