29 (poniedziałek) oraz 30 (wtorek) listopada będziemy w SP65 obchodzić Dzień Patrona. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o Władysławie Orkanie. Cztery komisje konkursowe /po dwie osoby ubrane z akcentem góralskim/ będą stać w różnych miejscach na parterze oraz korytarzach I i II piętra z pytaniami. Pytania będą dotyczyły Orkana i Jego regionu. Za prawidłową odpowiedź na dwa pytania z trzech, uczestnicy otrzymają część obrazka. Po zebraniu i ułożeniu całego widoku, uczestnicy mogą zgłaszać się po nagrodę. Nagrody będzie rozdawał wybrany nauczyciel w czasie przerwy po 5, 6, 7 i 8 lekcji na I piętrze. Pytania będą raczej łatwe, nagrody wspaniałe. Zachęcamy do udziału konkursie. Przygotujcie się z podstawowej wiedzy o naszym patronie - Władysławie Orkanie oraz regionie w którym mieszkał (Gorce, Podhale). Informacje znajdziecie w "necie".

Ponadto wszyscy uczniowie, którzy 29 listopada (poniedziałek) będą w swoim stroju mieli zawarte elementy góralskie, zwolnieni są z:

- niezapowiedzianych kartkówek

- odpytywania z trzech ostatnich lekcji

Dla najładniej, najciekawiej ubranej klasy przewidziana jest nagroda