Nasza szkoła

Uczniowie naszej szkoły w barwach WKS Orkan Żoliborz wystartowali w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Impreza  została rozegrana 16 czerwca na obiekcie stołecznego KS Drukarz. Prym wiodły dziewczęta zajmując dwa pierwsze miejsca w kategorii dzieci młodsze i dzieci. Mistrzyniami Warszawy zostały odpowiednio - Antonina Menkiewicz 4s i Barbara Miska 5s2 V-ice Mistrzynią Warszawy została - Karolina Musiałowska 4s. Trzecie miejsca  w swoich konkurencjach zajęli - Nela Karwowska 4s, Albert Kośmider 4s, Antonina Buczek 5s2

 

Pełne wyniki i zdjęcia znajdują się na http://www.lucznictwomazowsze.pl/index.php/home/109-warszawska-olimpiada-mlodziezy-2020-kategorie-dzieci
Mimo utrudnień i specyficznych warunków dzieci dzielnie przygotowywały się do udziału w finałach WOM uczestnicząc w konsultacjach treningowych oraz startując w zawodach przygotowawczych - I Pucharze Warszawy dzieci
Wyniki w stronie http://www.lucznictwomazowsze.pl/index.php/home/105-sezon-w-kategorii-dzieci-rozpoczety

Szczególne podziękowania dla rodziców wspomagających przygotowania i udział w zawodach.
Trener
Robert Marcinkiewicz