Nasza szkoła

Szkolne Koło Wolontariatu SP 65 chciałoby bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom za udział w tegorocznej akcji „Żonkile”. Ta edycja była szczególnie wymagająca ze względu na trwającą epidemię. Choć nie mogliśmy rozdawać papierowych żonkili na ulicach, spotykać się w klasach i bibliotekach, udało nam się uczcić 77. rocznicę powstania w getcie warszawskim wirtualnie. Muzeum Polin opracowało specjalny plan obchodów powstania. Każdy uczeń otrzymał listę wydarzeń, w których mógł wziąć udział. Jako podsumowanie akcji w szkole, po uczestnictwie w wyżej zaproponowanych wydarzeniach, poprosiliśmy  naszych wolontariuszy o wykonanie lapbooka na temat Powstania w Gettcie. Komisja Szkolnego Koła Wolontariatu wyłoniła dwie najlepsze prace, które z radością pokazujemy. Nagrodzeni uczniowie to Stanisław Koślacz z klasy 7a oraz Aleksandra Kowalczyk z klasy 8s. Obie wyróżnione prace robią ogromne wrażenie! Za udział w tegorocznej akcji otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. To dzięki Wam #ŁączyNasPamięć. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w Akcji Żonkile w jej tradycyjnej formie.