Nasza szkoła
Z radością przekazujemy dobrą wiadomość w tych niewesołych czasach. 
W zeszłym roku szkolnym klasy 6s i 5b brały udział w projekcie Szkoła z Dobrym Klimatem. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz wsparciu Rady Rodziców SP 65 udało nam się stworzyć w szkole kącik ciszy „Cichacz” (6s) - II piętro oraz strefę Dobrego Klimatu (5b) na piętrze I. 
Nasze działania projektowe w roku 2019 zostały docenione przez Urząd Miasta i projekt został nominowany do nagrody głównej w warszawskim konkursie S3KTOR 2019. 
Konkurs S3KTOR to warszawska inicjatywa mająca na celu promowanie działań organizacji pozarządowych wśród mieszkańców naszego miasta. Dzięki niej możemy pokazać ile dzieje się w Warszawie i jakie wartościowe projekty realizują warszawskie NGOsy.  
Teraz jest czas głosowania na projekty, które zostaną wyróżnione i nagrodzone. Zachęcamy do wsparcia i oddania swojego głosu. Głosowanie zajmuje około 2 minut.

Aby zagłosować należy kliknąć w poniższy link

http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-sektor/

Instrukcja do głosowania:
- Proszę wyszukać i zaznaczyć na liście projekt (lista alfabetyczna).
- System poprosi o podanie imienia i nazwiska oraz maila, na który wyśle link aktywacyjny.
- Proszę kliknąć w link i potwierdzić swój głos.
 
Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos!