14.10.2019r. w Dzień Nauczyciela klasy 4a i 7a uczestniczyły w zajęciach warsztatowych zorganizowanych przez wychowawców - p. B. Snachowską, p. M.Oleksiewicz - Maliszewską i p. M. Lewandowską.Temat przewodni warsztatów to: „Mój nauczyciel”. Uczniowie spędzili czas bardzo kreatywnie w wesołej, serdecznej atmosferze. Zostali podzieleni na grupy, wykonywali różne zadania m.in. wskazywali cechy wymarzonego nauczyciela, redagowali krótki tekst pt. „Matematyka - poezją jest”. W przerwie uczestnicy mogli skosztować pyszności przygotowane przez dzieci i rodziców z obu klas. Zajęcia uświetnił koncert gitarowy Filipa Kamińskiego z kl. 4a. To pierwsze wspólne spotkanie w tym gronie i mamy nadzieję, że nie ostatnie.