Nasza szkoła

Za nami XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich. Uczniowie naszej szkoły, zawodnicy Uks "Żoliborz" startowali w rywalizacji w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym. Dla wielu z nich Olimpiada to główne zawody tego roku. Już sam udział w w tej imprezie jest ogromnym sukcesem. Bowiem kwalifikuje się do niej 32 najlepszych zawodników z całego kraju. Ranking uprawniający do startu tworzy się w oparciu o cykl zawodów. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz galerią zdjęć.

Dwubój Nowoczesny:

III miejsce- Baran Maciej

II miejsce w sztafecie - Baran Maciej

XII miejsce- Hanna Grelowska

 

Trójbój Nowoczesny:

XI miejsce- Klara Koroblewska

XII miejsce- Karolina Szmytke

XI- Hubert Bednarczuk

 

Serdecznie gratulujemy młodszym uczniom dzielnie walczącym ze starszym rocznikiem. Brawo! :

Aniela Staroń

Jakub Luboiński

Franciszek Gutmański

Jakub Książczyk