Grudzień był miesiącem pełnym pracy w naszej świetlicy. Przez ponad miesiąc przygotowywaliśmy się do pokoleniowego kiermaszu świątecznego, z którego dochód został przekazany na akcję „Podaruj wigilię” organizowaną przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Wychowawcy wraz z uczniami klas trzecich i czwartych wspólnie tworzyli ozdoby na choinkę z filcu, piekli ciasta, tworzyli bombki choinkowe, lampiony, pierniczki, stroiki, anioły oraz wiele, wiele innych. Serdecznie dziękujemy za ofiarność i duże zainteresowanie kiermaszem. Jak co roku, nie mogło zabraknąć przedstawienia świątecznego oraz spotkania ze Świętym Mikołajem. Nasi uczniowie dostali małe upominki oraz mieli okazję przenieść się w bajkowy świat zwierząt.