Kolejna akcja koła wolontariatu SP 65 dobiegła końca. Zebraliśmy pieniądze dla fundacji „Z Serca Dla Serca”, aby pomóc w zbudowaniu hospicjum dla dzieci chorych onkologicznie. Wolontariusze odwiedzali klasy, opowiadali o akcji, rozdawali naklejki. W sobotnie przedpołudnie 8 grudnia wolontariusze z panią Beatą Snachowską i panią Renata Krzyżanowską zbierali pieniądze na terenie Żoliborza. Wolontariusze szczególnie zaangażowani w tę akcję: Ida Wiszomirska 8s, Zosia Liszewska 8s, Zuzia Pluskota 8s, Antoni Pluskota 8s, Mateusz Miazek 8s, Weronika Gościcka 8a, Kasia Zacharska 8s, Monika Kranc 8a, Zosia Skalska 8a, Antosia Chwedeńczuk 7b. W dniu zebrań rodziców 12 grudnia również była możliwość wpłaty na hospicjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom! Dzięki Państwa hojności zebraliśmy 1774 zł . Fundusze te zostały przekazane do fundacji „Z Serca Dla Serca” dnia 27 grudnia 2018 roku.