Przedmiotowe

ENGLISH ACE

wynik bardzo dobry: Julia Schönthaler (5s)
wynik dobry: Jakub Hashem (4s), Julia Jędrych (5p), Zuzanna Paśnik (5b), Barbara Mazur (6p), Maja Zasowska (5b), Mateusz Wiśniewski (6p), Gabriela Schönthaler (6a), Ewa Rewers (6a), Zuzanna Gruszczyńska (6a), Aleksandra Matysiak (6p)


OLIMPUS - język angielski, sesja zimowa

KLASY 4
2 m. Magdalena Korczyc (4a)
5 m. Jakub Hashem (4s), Jan Dobromirski (4p), Bartłomiej Ponichtera (4a), Szymon Zawiślak (4a)
6 m. Jagoda Borek (4b)
7 m. Pola Zawitkowska (4s)
8 m. Paulina Małysa (4s)
9 m. Jan Błoniarz (4s), Maurycy Matałowski (4s), Karolina Sasim (4p), Ignacy Koroblewski (4a)
10 m. Olgierd Jędrych (4a), Zuzanna Sokoluk (4a)

KLASY 4
5 m. Oliwia Malińska (5p)

KLASY 4
8 m. Ewa Rewers (6a)
10 m. Jan Śliwiński (6b) 


HIGH FLIER

Barbara Mazur 5p wyróżniona z wynikiem dobrym
Maksymilian Skiendzielewski 5p wyróżniony z wynikiem dobrym


OLIMPUSEK ANGLISTYCZNY

Maria Molik 2p wyróżniona z wynikiem dobrym


Pangea - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Julia Schönthaler kl.6a - 95%
Stanisław Przyłuski kl.6a - 95%
Adam Polityło kl.5s -  80%
Igor Muzal kl.5s - 58,33%


Konkurs Maturus 2012/2013 – lista finalistów naszej szkoły w roku 2012/2013:

Szymon Arczewski | Maria Leśnicka | Franciszek Bellon | Weronika Deleska | Franciszek Zatyka | Stanisław Krawczyk | Oliwia Malińska | Jan Kierzkowski | Jan Kamela | Agata Jarmicka | Marta Berent | Natalia Prosowska | Mateusz Wiśniewski  | Kamila Świętnicka | Nadia Wierzbicka


Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych - do II etapu zakwalifikowano uczniów:

Piotra Siemińskiego z kl. VIp
Kacpra Świderskiego z kl. VIb


OLIMPUS Język polski – sesja zimowa
KLASA 4
Magdalena Korczyc  kl.4a - IX miejsce
Anna Józefowicz kl.4a - IX miejsce
Tomasz Piotrowski kl.4s - IX miejsce
Karolina Sasim kl.4p - X miejsce 
Jan Błoniarz kl.4s - X miejsce 
KLASA 5
Kajetan Lanckamer kl.5b - VI miejsce
KLASA 6
Ewa Rewers kl.6a - IX miejsce
Nadia Wierzbicka kl.6p - X miejsce


I etap XX Konkursu Matematycznego TORUS –zakwalifikowani uczniowie:
Dobromirski Jan | Korczyc Magdalena | Matałowski Maurycy | Ponichtera Bartłomiej | Przyłuski Jan | Przyłuski Stanisław | Rewers Ewa | Rewers Mateusz | Sasim Karolina | Schönthaler Julia | Siemiński Piotr | Skołyszewski Marcin | Uflewska Barbara | Wiśniewski Mateusz | Żabolicki Maciej | Zawitkowska Pola 

Sportowe

I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Ofensywa Tańca" w Ostrołęce
Kalina Borek kl.5a w formacji Shadow Kids – III miejsce w kategorii Formacje Hip Hop
Kalina Borek kl.5a - III miejsce w kategorii Duety HIP HOP


Puchar Polski PFT w Tańcu Nowoczesnym Karczew 2012
Kalina Borek kl.5a – II miejsce w kategorii SOLO Hip Hop


Ogólnopolski Turniej Tańca Hip-Hop, Disco Dance, Break-dance i inne formy taneczne w Bydgoszczy
Kalina Borek kl.5a – I miejsce w kategorii Formacje Hip Hop do lat 11


Mistrzostwa Warszawy w Gimnastyce Artystycznej
Paula Mochtak kl.5a – I miejsce w kategorii wieloboju


Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej
Paula Mochtak kl.5a w klubie UKS Pałac Młodzieży – V miejsce w kategorii drużynowej, IV miejsce - indywidualnie

Artystyczne

Dzielnicowy konkurs plastyczny na Kartkę Świąteczną 2012
Oddział „0”
Julia Wójcik – I miejsce
Klara Skonieczna – II miejsce

Klasy IV – VI
Nikodem Staworko kl.4b – I miejsce
Zuzanna Paśnik kl.5b– II miejsce


III Żoliborski konkurs kolęd i pastorałek

Soliści klasy 4-6
Jagoda Borek kl.4b, śpiew - „Grudniowe noce“  – I miejsce
Oliwia Sobuś kl.6b, śpiew -  „Nie było miejsca“ – I miejsce
Ewa Klimaszewska kl.4s, śpiew -  „Gore gwiazda Jezusowi“ – II miejsce
Wiktoria Tran kl.6b, gra na flecie - „Zaśnij Dziecino“ – III miejsce
Kacper Kaczmarski kl.4a, śpiew –„Zaśnij Dziecino“ – III miejsce

Soliści klasy 1-3
Karolina Krasnodębska kl.IIp, gra na pianinie - „Lulajże Jezuniu“ – I miejsce
Gustaw Wenzel kl.Ia, śpiew - „Anioł pasterzom mówił“ – III miejsce
Pola Grąbczewska kl.Ia, śpiew - „Dzisiaj w Betlejem“ – I wyróżnienie

Duety
Martyna Antoniuk i Jagoda Borek kl.4b, śpiew – „Gwiazda na kiju” – III wyróżnienie

Zespół wokalno – instrumentalny
Fidecka Sonia, Hochtaubel Zofia, Laskowska Karolina, Korol Lena, Siciarek Mateusz, Wnuk Mikołaj kl.2a, gra na fletach - „Lulajże Jezuniu“ – I wyróżnienie