Przedmiotowe

Konkurs matematyczny organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Laureat:
- Daniel Murawski - klasa 6A

Bielański Konkurs Matematyczny

I miejsce w klasyfikacji zespołowej szkół. Laureaci:
II miejsce - Daniel Murawski - klasa 6A
III miejsce - Antoni Piotrowski - klasa 6S
V miejsce - Jan Wodowski - klasa 6P
VI miejsce - Agnieszka Bryszewska - klasa 6A
VI miejsce - Michał Murlak - klasa 6A
VII miejsce - Jakub Feleszko - klasa 6S

Konkurs Matematyczny Meridian
Laureaci z wynikiem bardzo dobrym

Patrycja Kwiatkowska kl. VIp
Krzysztof Maciejewski kl. VIp
Antoni Piotrowski kl. VIa
Michał Sołdacki kl. VIa

Konkurs Matematyczny TORUS

Laureaci
Daniel Murawski kl. VIa
Michał Murlak kl. VIa
Julia Kładoczna kl. VIp
Jan Wodowski kl. VIp
Jakub Feleszko kl. VIs
Antoni Piotrowski kl. VIs
Wyróżnienie
Barbara Błoniarz kl. VIb

Konkurs informatyczny MINILOGIA organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Finalista
- Jakub Nerć - klasa 6B.

Ogólnopolski konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych LIGA ZADANIOWA 03

Laureaci
- Jakub Nerć - klasa 6B.
- Antoni Piotrowski - klasa 6S

Konkurs języka angielskiego "High Flier 2011"

Wyróżnienie z wynikiem dobrym:
- Borek Róża - klasa 6B
- Wodowski Jan - klasa 6P.

Konkurs języka angielskiego "FOX"

Poziom KITTENS
Wynik bardzo dobry:
- Jan Błoniarz - klasa 3p
- Zuzanna Paśnik - klasa 6P.

Poziom BUNNIES
Wynik bardzo dobry:
- Róża Borek - klasa 6b
- Wiktor Kulig - klasa 6p.
- Barbara Błoniarz - klasa 6b
- Katarzyna Kapusniak - klasa 6b

Konkurs na kartkę wielkanocną organizowany przez władze dzielnicy Żoliborz

Nagroda w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI
- Kamila Napłoszek - klasa 6S

Konkurs Maturus - lista finalistów naszej szkoły w roku 2012/2013

Szymon Arczewski
Maria Leśnicka
Franciszek Bellon
Weronika Deleska
Franciszek Zatyka
Stanisław Krawczyk
Oliwia Malińska
Jan Kierzkowski
Jan Kamela
Agata Jarmicka
Marta Berent
Natalia Prosowska
Mateusz Wiśniewski
Kamila Świętnicka
Nadia Wierzbicka

Sportowe

FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW W DWUBOJU NOWOCZESNYM- SPAŁA 10-11.12.2011r.

Dziewczęta rocznik 2000 – klasa V p                                                    
3 miejsce – ALEKSANDRA MATYSIAK
6 miejsce – OLGA ŚWIĄTKOWSKA
Dziewczęta rocznik 2001- KLASA IVP                                                 
1 miejsce – JULIA JĘDRNYCH
6 miejsce – MARTA BERET
Chłopcy rocznik 2000 – klasa V p                                                         
1 miejsce – PIOTR SIEMIŃSKI
2 miejsce – PATRYK PIŁKOWSKI
3 miejsce – KACPER KACZOROWSKI
5 miejsce – JAN BITKOWSKI
Chłopcy rocznik 2001 – klasa IV p                                                                 
3 miejsce – ANDRZEJ KRASNODĘBSKI